همزمان با دهه کرامت، جمعی از خادمان حرم مطهر امام رضا(ع) از بیماران بستری در دو بیمارستان کاشمر عیادت کردند.

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 

جمعی از خادمین کشیک ششم کفشداری بارگاه منور رضوی با حضور در شهرستان کاشمر از بیماران بستری شده در بخش های مختلف بیمارستان های حضرت ابوالفضل(ع) و شهید مدرس(ره) کاشمرعیادت کردند.

خادمین بارگاه رضوی همزمان با فرا رسیدن سالروز میلاد هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت با زمزمه ذکر " جانم رضا جانم رضا " و قرائت اشعار در وصف ولی نعمت ما خراسانی ها حال و هوایی معنوی در بخش های مختلف بیمارستانی ایجاد کردند و بیماران، همراهان و پرسنل بیمارستان نیز با دیدن  سفیران  بارگاه علی ابن موسی الرضا(ع)  و شنیدن آواهایی در منقبت این امام؛اشک شوق و دلدادگی ریختند.

مادران بستری در بیمارستان حضرت ابوالفضل(ع) شهرستان که فرزندان آنها تازه متولد شده بود ،با توجه به احترام ویژه ای که نسبت به خدام این امام همام قائل بودند، درخواست گفتن اذان واقامه درگوش نوزادان خود را از این خادمان نموده و ایشان نیز اجابت کردند.

در  این مراسم معنوی که بیش از ده سال است به همت آستان قدس رضوی به صورت مستمر برگزار می شود خادمین حرم مطهر امام مهربانی ها با لباس خادمی و با به همراه داشتن بسته های متبرک بر بالین بیماران حاضر شده و با تبریک ایام فرخنده و مبارک دهه کرامت که با ولادت حضرت معصومه(س) آغاز و با میلاد شمس و الشموس آقا علی ابن موسی الرضا (ع) پایان می پذیرد،  ضمن اهدای بسته های متبرک برای آنان آرزوی صحت و سلامتی کردند.