منوی اصلی
بازديدكنندگان
امروز: 220
ديروز:384
اين هفته: 2372
هفته‌ي گذشته: 3274
اين ماه: 8209
ماه گذشته: 8289
افراد آنلاين:1
اعضا ی آنلاین : 0
مهمان آنلاین : 1
اوقات شرعی

اخبار اخبار بیمارستان حضرت ابوالفضل ارائه خدمتی جدید در بیمارستان حضرت ابوالفضل(ع) کاشمر با کمک خیرین حوزه سلامت

ارائه خدمتی جدید در بیمارستان حضرت ابوالفضل(ع) کاشمر با کمک خیرین حوزه سلامت

دکتر محمد جواد یزدانی مدیر شبکه بهداشت و درمان کاشمر از انجام نخستین عمل جراحی به روش لاپاراسکوپی در این شهرستان خبر داد.
دکتر محمد جواد یزدانی گفت: این عمل جراحی بر روی یک بیمار خانم 50 ساله که از بیماری سنگ صفرا رنج می برد توسط تیم جراحی بیمارستان حضرت ابوالفضل(ع) با موفقیت انجام شد.
مدیر شبکه بهداشت ودرمان کاشمر با اشاره به این که دستگاه لاپاراسکوپی اخیرا با همکاری و حمایت وزارت بهداشت و کمک های خیرین حوزه سلامت شهرستان خریداری شده است افزود: برای خرید و راه اندازی این دستگاه یک میلیارد ریال هزینه شده است.
وی با بیان این که عمل لاپاراسکوپی نوعی عمل جراحی است که به جراح این امکان را می دهد که با کمترین برش به داخل شکم و لگن فرد دسترسی پیدا کند خاطر نشان کرد: این عمل با حضور متخصصین جراحی عمومی دکتر احمد نژاد رحیم و دکتر حسام امینی و متخصص بیهوشی دکتر هادی عزمی و کادر اتاق عمل در بیمارستان حضرت ابوالفضل(ع) کاشمر انجام شد.
مدیر شبکه بهداشت و درمان کاشمر کاهش خونریزی، کاهش احتمال نیاز به دریافت خون، برش کوچک تر با چاقوی جراحی، کوتاه تر شدن زمان بهبودی زخم، کاهش نیاز به داروهای مسکن را از مزیت های این عمل جراحی دانست.

دانشگاه علوم پزشکی مشهد | Mashhad University of Medical Sciences | جامعة مشهد للعلوم الطبية
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت مربوط به دانشگاه علوم پزشکی مشهد می باشد. هرگونه کپی برداری از مطالب آن تنها با ذکر منبع بلامانع است.